TARIM

Tarımcılık sektörü artık yüksek teknolojiyi yakalamış bulunmaktadır. Hasatlar devasa makineler ile yapılmakta ve ekin ekme, gübreleme gibi işlemlerde endüstriyel çözümler olmazsa olmaz konumdadır.

Bu nedenle bu sektöre uygun çözümler ve ürünler geliştirilmiştir. General Redüktör bu pazarın tüm segmenti için güvenli, güvenilir, uzun ömürlü ve yüksek performanslı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Neler Sunuyoruz?

Güvenilir ve uzun ömürlü redüktörler, Aşırı yüklere karşı direnç, Kompakt tasarım, Yüksek Performans, Satış Sonrası Hizmet Güvencesi, Yüzde yüz İtalyan Güvencesi, Dayanıklı Malzemeler

 

ORMANCILIK

Ormancılık sektöründe odun hammaddesinin gerektirdiği farklı işlemler (kesme, soyma ve presleme vb.) sebebiyle sektöre özel çözümler gerekmektedir. Uzun ve zorlu çalışma koşullarına uygun ve darbelere dayanıklı redüktörlere, sektörün önde gelen markalarının resmi distribütörü olan General Redüktör aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

Yüksek darbe dayanımı, Kompakt tasarım, Uzun ömür, Ormancılık sektörü için özel mühendislik tasarımları

MADENCİLİK

Madencilik, genellikle bir cevher gövdesi, damar, resif veya plaser yatağından, Dünya’dan değerli minerallerin veya diğer jeolojik malzemelerin çıkarılmasıdır.

Madencilik sektörü zorlu, tozlu ve patlama riski içeren ortam şartları sebebiyle dayanıklı ve verimliliği yüksek ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Yoğun uygulama döngülerine dayanacak, uzun ömürlü çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

Güvenilirlik, Kolay bakım, Sağlam yapı, ATEX sertifikalı motorlu redüktörler

KONVEYÖR

Konveyör sistemleri, nesneleri bir konumdan diğerine taşıyan, özellikle üretim merkezlerinde sıklıkla kullanılan, mekanik taşıma araçlarıdır. Konveyörler, özellikle ağır veya hacimli nesnelerin taşınmasını içeren uygulamalarda kullanışlıdır. Farklı sektörler ve farklı ihtiyaçlara göre şekillenen konveyörler mevcuttur.

Sektöre uygun çözümleri geliştirmek için sürekli araştırma yaparak, son derece kompakt ürünler geliştirilmiştir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

Kompakt tasarım, Esnek ölçülere sahip geniş ürün yelpazesi, Ağır hizmet şartlarına uygunluk, Yüksek Verim

AĞIR ENDÜSTRİ

Ağır sanayi, büyük bir sermaye ve etki alanına sahip olan kitlesel üretim araçlarının ve fabrikaların üretiminde rol alan bir sanayi grubudur. Genellikle makine sanayi, madencilik, metalurji, enerji, savunma sanayi ve kimya endüstrisi gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Neler Sunuyoruz?

Geniş çözüm yelpazesi, Kompakt tasarım, Kolay bakım, Özelleştirilmiş anahtar teslim paketler

DENİZCİLİK

Denizcilik sektöründe çok çeşitli uygulamalar için dişli üniteleri ve tekerlek dişlileri tasarlama ve üretme konusunda lider markalardan olan Reggiana Ridduttori’nin Türkiye ekibi General Redüktör ile aradığınız çözüme ulaşabilirsiniz.

Kırk yılı aşkın mühendislik deneyimi ile Reggiana Riduttori, liman vinçleri, vinçler, açık deniz platformları, malzeme taşıma, pervaneler ve malların yüklenmesi ve boşaltılmasına yönelik ürün yelpazesini tasarlarken güvenilirlik, uzun ömür ve sağlamlık sunar.

Neler Sunuyoruz?

Yüksek Güç/Hacim oranlı ürünler, Kompakt tasarım, Kolay bakım, Sağlamlık, Negatif park frenleri/backstop cihazları ile donatılabilme özelliği

YÜK PLATFORMLARI

Yük platformları, erişilemeyen alanlara, genellikle yüksekliğe, insanlara veya ekipmanlara geçici erişim sağlamak için kullanılan mekanik platformlardır.

General Redüktör, büyük pazar bilgisi, sektördeki lider markalarla yaptığı iş birlikleri ile platformlarınızı hareket ettirmek ve döndürmek için eksiksiz çözümler sunuyor.

Neler Sunuyoruz?

Maksimum darbe direnci sağlayan emniyetli ürünler, Kompakt tasarım, Uzun ömür, Sadece en kaliteli alaşımlı çelik kullanımı, En farklı sürücü türleri için bile esneklik

GERİ DÖNÜŞÜM ENDÜSTRİSİ

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ham madde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır.

Tüketilen maddelerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması ve doğaya verilen zarar engellenmiş olur.

Neler Sunuyoruz?

Kompakt tasarım, Uzun ömür, Kolay bakım, Sağlamlık

VİNÇ SİSTEMLERİ

İnsan gücünün yeterli olmadığı alanlarda, büyük ve ağır cisimlerin kaldırılmasında kullanılan vinçler birçok sektöre farklı çözümler sunar. Genellikle rıhtımda ve inşaatlarda kullanılan kule vinç, 360 dereceye kadar dönüş sağlayabilen pergel vinç, özellikle itfaiye personellerinin kullandığı sepetli vinç, her iki tarafında da ray bulunan gezgin vinç ve tek ray kullanan tek ray vinçler olmak üzere farklı alanlarda, o alanın ihtiyacına göre şekillenmişlerdir.

Sunduğumuz çözümler ile ihtiyacınız olan yüksek verime ve sektörünüze özel çözümlere bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

Kompakt tasarım, Uzun ömür, Kolay bakım, Sağlamlık, Yüksek verimli frenli motorlar, Özel fren sistem çözümleri

🟢 ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ 📞